(+48) 664-768-511 sklep@bogler.pl

Płatności

W zależności od wartości zamówienia, formy dostawy i własnych preferencji, możesz możesz wybrać jeden z poniższych sposobów płatności:

Płatność elektroniczna – najbardziej wygodny i bezpieczny sposób dokonania zapłaty za pośrednictwem internetu. W naszym sklepie wykorzystujemy system płatności PayU, do którego zostaniesz przekierowany w celu dokonania płatności. Cały proces odbywa się szybko i bezpiecznie, z użyciem transmisji szyfrowanej SSL – wybierasz swój bank i dokonujesz opłaty.

Przelew – wpłaty należy dokonać na wskazany numer rachunku bankowego, który przekażemy Ci w wiadomości e-mail potwierdzającej przyjęcie zamówienia. Przelew możesz zrealizować przez Internet, na Poczcie lub w banku. Po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie, rozpoczniemy realizację zamówienia.

49 1140 2004 000 3802 7501 1258

PHU Bogler Joanna Guzy

ul. Daszyńskiego 11A

58-304 Wałbrzych

Pobranie – płacisz gotówką przy odbiorze towaru od kuriera lub na Poczcie. Ta metoda płatności, wiąże się z wyższą opłatą za realizację zamówienia, która nie występuje w przypadku innych opłat.

Gotówka – jedynie dla towarów i usług z odbiorem osobistym w siedzibie firmy PHU Bogler Joanna Guzy 58-304 Wałbrzych ul. Daszyńskiego 11A

.